Bejby nebude sedieť v kúte…

plesovy blog main photo

Každý správny chlap vezme svoju partnerku tancovať. Fakt.

Len tak, lebo vie, že jej tým spraví radosť. Hoci tanec nie je práve typickou mužskou aktivitou, faktom je, že neexistuje nič okúzľujúcejšie pre ženské srdce. A ak ju naň vyzve chlap jej srdca, vtedy sa dejú zázraky. Stačí len spomenúť film Hriešny tanec. Aj napriek tomu, že už je poriadne starý, na obľúbenosti mu to neubralo. A dokáže osloviť dokonca tínedžerky. Prečo to tak je? Dôvodov môže byť hneď niekoľko. Ale najzásadnejším je, že tanec je vášeň. Vďaka nemu si dokážu partneri zladiť vzájomný rytmus a vnímať lepšie jeden druhého. Spoločné pohyby na parkete spôsobí radosť a prebudí ďalšie skryté emócie.

Preto sú chlapi ovládajúci tanec neuveriteľne príťažliví. Pôsobia sebavedomo, mužne a rozhodne. Je to tak preto, lebo ako taneční partneri sú zodpovední za vedenie tanca. Rozhodujú o tom, kedy sa obrátiť, kedy skúsiť iný krok, pretože musia dokonale vnímať svoju partnerku a okolité prostredie. Tiež majú pod palcom to, či sa bude s ním žena nudiť alebo nie. Tanec odzrkadľuje akési neviditeľné spojenie medzi dvoma ľuďmi.

Ak sa ti páči myšlienka spoločnej zábavy na parkete, máš šťastie.

Momentálne neexistuje lepšia príležitosť ako teraz. Január a február sú predsa mesiace, kedy sú plesy v plnom prúde. Využi to.Nehľadaj výhovorky, prečo na ne neísť a vykroč zo svojej komfortnej zóny. Keď nevieš tancovať, radšej sa prihlás na kurz, aby si svoju polovičku prekvapil. A možno opäť zapálil partnerskú iskru či vzbudil vášeň.

Navyše ples predstavuje pre ženu možnosť, aby sa cítila aspoň na chvíľu výnimočná a krásna – skrátka ako princezná. A ty môžeš byť jej princom.Kedy inokedy máte obaja možnosť obliecť si luxusné šaty, jesť skvelé jedlo a pretancovať celú noc? Zabudni na starosti všedného dňa a užívaj si!

Preto nezabúdaj, že aj keď nemáš rád tancovanie, formálne podujatia či oblečenie, tentokrát nenechaj “bejby sedieť v kúte”. A urob pre svoju partnerku niečo, čo nečaká.

Skús sa svojej ženy doma spýtať sám od seba spýtať či by nešla. Keď sa preberie z bezvedomia, ktoré nastalo po šoku z toho, že si prebral iniciatívu, určite dostaneš prekvapivú odpoveď. Tak šup šup bež kúpiť vstupenky. Alebo jej len navrhni záujem o ich kúpu a typ plesu či dátum môžete vybrať spolu.

Čo z toho plynie?

Len same pozitíva :). Budeš za pána večera. A ešte keď budeš dodržiavať etiku.. fuuuuu…

Po príchode jej do šatne odlož kabát a nevkladaj svoje kľúče, peňaženku či mobil do jej miniatúrnej plesovej kabelky. To, že je taká malá má svoj dôvod. A samozrejme – tancuj s ňou. Viem, že na plese býva niekedy aj skvelé jedlo (a alcohol), ale to nemá byť tvojou prioritou. Tou je ona, tvoja žena, ktorá bola u kaderníka, na manikúre, vybrala si neodolateľné šaty a túži po svojom nezabudnuteľnom dni. nenechaj ju sedieť v kúte 🙂

Tvoj Emil.

Pridaj komentár

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.