Manžetové gombíky s gravírovaním sú skvelým prekvapením pre muža Vášho srdca. Nielen na Valentína, výročie si narodeniny.

Na čo čakať? Obdarujte ho už dnes 🙂

Ako nakupovať:

Gravírovanie iniciálok/krátkeho textu: Vyberiete si manžetky, zvolíte si typ písma a vpíšete do určených polí krátky text, ktorý budeme gravírovať.

Gravírovanie loga: Vyberiete si manžetky, zvolíte si možnosť gravírovať logo. Súbor s logom musí mať vysokú kvalitu, dopošlete mailom na simona@manzetky.sk.

Kedy mi budú manžetky doručené?

Po prijatí objednávky obdržíte jednoduchú vizualizáciu gravíru. Následne sa zadáva práca na gravír. Pred odosielaním tovaru ešte vždy obdržíte tovaru výsledného produktu.  Až následne sa odosiela.

Celý proces trvá max 5 pracovných dní.

15.00

Veľmi romantické.

15.00

Manžetové gombíky sú perfektný spôsob ako prekvapiť muža Vášho srdca. Manžetky sú otváracie a do vnútra je možné vložiť obrázok Vašich blízkych alebo Vášho domáceho miláčika. Na manžetové gombíky sa dá taktiež gravírovať. Sú teda vhodné ako darček na každú príležitosť – Valentín, narodeniny či výročie. Vygravírujeme Vám iniciálky, dátum svadby alebo akýkoľvek krátky text. [...]