8 výnimočných vianočných darčekov pre ženu tvojho života

vianocna pohoda

Eeeehm, už je koniec novembra a ty stále nemáš nič vymyslené? Za svet ti nenapadá aké prekvapenie pripraviť svojej milovanej pod stromčekom? Mám tu niečo presne pre teba 🙂

Dnes som to vzal tak veľmi svojsky. Rozhodol som sa ťa inšpirovať vecami, ktoré sa mne páčia a silno verím, že ťa inšpirujú a tvoju ženu určite potešia. Týmito darčekmi naozaj nemôžeš nič pokaziť. Ba práve naopak.

Objav darčeky s láskou robené a zo Slovenska. Pretože v našej malebnej krajinke sa skrýva neskutočné množstvo inšpiratívnych, šikovných a nápaditých ľudí s kreatívnym duchom.

Kašli na kozmetické balíčky z Tesca.

A mysli trošku aj na prírodu. Ak tvoja žena miluje kozmetiku, tak Ponio je tá správna voľba. Mydielka, masážne kocky, šampúchy, kondicionéry v plechovke..poznáš to vôbec? :)) Základom tejto značky je, že je maximálne eko a bezobalová. Čiže šampúch = tuhý šampón. Stop tisícom flaštičiek v kúpelni! Jo a ich tyčinky na pery sú vegánske. Tvoja žena bude nadšenáá.

Celú ponuku nájdeš na: www.ponio.sk

 

Nádherný ručne maľovaný hrnček 

Problém bude si vybrať:) Hrnček alebo sada s Vašimi menami, dizajn presne prispôsobený tvojím predstavám nakreslenými týmito neskutočne šikovnými babami určite potešia. Nakupovať môžeš na https://www.facebook.com/mugsnikky/

Veď aha, pozeraj:

Ponshky

Teplé slovenské ponožtičky nemôžu pod vianočným stromčekom chýbať! Povedalo 9 starých mám z 10. A starších treba počúvať, preto tu máme Ponsh.

Je to značka za ktorou stoja 3 páni má za sebou milý príbeh. Chalani totižto začali so školskými ponožkami.

Bež na nákup na: www.ponsh.sk 

 

 

Ktorá žena nemá rada sukne? 

Ivica šije neskutočné sukne. Asi k tomu ani nie je čo dodať 😀 Keď sa budeš cítiť stratený – určite ti s radosťou poradí.

Určite navštív: https://rivica.sk (odtiaľ pochádzajú aj fotky)

Pre knihomolky

Keď pre svoju milovníčku kníh hľadáš niečo výnimočné a jedinečné, tak určite musíš zablúdiť na Egreš. Táto značka skrýva slovenské vydavateľstvo ilustrovaných kníh. Egreš má proste svoje čaro. A skrýva toho ale oveľa viac – pohľadnice, pexesá, darčeky..

Samozrejme bež na https://www.egres.online/  (odtiaľ samozrejme pochádzajú aj tieto fotky)

 

Zrkadielko, zrkadielko, povedz že mi

Neviem či existuje žena, ktorá by nemala v kabelke zrkadielko. Vieš také to malé chutné do ruky aby si mohla počas dňa skontrolovať make up alebo mak z obeda medzi zubami 🙂

A teda aj take zrkadielko vie byť prudko romantické.

Viac si pozri na: www.svadobnemanzety.sk

Pravidelne nepravidelné tvary z dreva

Handmade drevené šperky z dieľne milej Majky, ktorá je za značkou Na drievku urobia radosť na 10000%. Dizajny si vymýšľa sama, šikovnica jedna. Každý jeden kúsok je jedinečný a iný. 🙂

Všetko krásne nájdeš na: https://www.sashe.sk/NaDrievku

Shootmade.ke alebo to najlepšie na koniec

Akože toto je láska na prvý pohľad. Fotoalbumy, fotodiáre, zápisníčky, kľúčenky, tašky, batôžky, popruhy, tričká, foto rámčeky…všetko také premakané! Nádherné prevedenie a tie farebné kombinácie..jedna radosť.

Už aj bež na: https://www.facebook.com/Shootmade/

Ak máš napr. doma milovníčku mačiek, tak z takého albumu určite odpadne..a ešte ti príde balíček takto zabalený 🙂

Neverííím, že ťa aspon 1 vec nezaujala 🙂 Nech sa ti dobre nakupuje. A nech to nie sú zbytočnosti a nech ich nie je príliš veľa, nech z toho nie je klasické vianočné plytvanie.

 

Tvoj Emil.

Pridaj komentár

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.