7 vecí, ktoré zaručene potešia na Vianoce každého chlapa

darcek manzetky.sk

Nezabudol som ani na pánov, veď ako by som mohol. Každoročná vianočná výzva je tu a samozrejme mám zopár rád, ktoré ti pomôžu. Alebo ťa poinšpirujú 🙂 Hlavne no stress ano? Má to byť milá a príjemná činnosť, žiadne zúfalstvo ani trhanie si vlasov. A hlavne čo? Nekupujeme zbytočnosti, táto planéta je ich už aj tak preplnená.. #somsazamyslel

Takže poďme na to.

Je tvoj chlap kreatívny? Hlava mu lieta v oblakoch, fantáziu má neskutočnú..

Tak to sa mu na 1000% zíde zápisník..jeho čisté strany poskytujú dostatok priestoru na zapisovanie nekonečných myšlienok a ilustrácie každodenného života.

Zábudlivý?

Tak v tom prípade odporúčam diár. 🙂 No čo tak ručne robený? S grafikami slovenských ilustrátorov? Znie to skvele, však? Táto skvelá kombinácia zaručuje top kvalitu. Skús sa pozrieť napríklad na Remini a neoľutuješ.

Do batôžka si nalož..

nie nie žiadnu pretvárku, lož ani faloš..ale napríklad ten diár. A teda nedalo by mi aby som ti neodporučil ručnú prácu zo Slovenska. Veď čo iné podporovať keď nie lokálnych tvorcov? 🙂 Existuje ich viacero – mňa zaujal VackoVec. Používa zaujímavé farebné a veľmi mužské kombinácie. Veď pozri na tento korkový batoh, je to totálny #must have.

O tomto sa nevtipkuje.

Nie naozaj nemôžu pod stromčekom chýbať ponožky ani spodné prádlo. Proste NIE. Ono totižto chlap má enormnú spotrebu. Aj keď to občas vyzerá, že spodky nemení (HA HA) ale je to tak. Svedčí o tom aj tá kopa deravých a nezaštopkateľných ponožiek v jeho skrini..lebo to nosí dokiaľ nie je diera cez pol nohy.. Bohužial, je to tak. Spodné prádlo týmto tvorom proste nemôžes nezakúpiť. Tak pozri napr. na Nika Intima, to je to pravé slovenské.

Svetobežník

Milovník diaľok a spoznávania nových kultúr si zaslúži čo? Atlas? Glóbus? Už si blízko..no predsa letenkuuu. A kde nájdeš skvelé tipy? No predsa na našej obľubenej sociálnej sieti. Je tam množstvo skupín tohto zamerania, no ja najviac obľubujem skupinku Tour de svet.

Šťastnú cestu!

Pasívny športovec

Ako to len povedať. Rád športuje..ale z obývačky? Prípadne z tribúny? Tak aj preňho sa samozrejme niečo nájde. Budúci rok je toť vedľa v Prahe galavečer organizovaný najväčšou MMA organizáciou UFC alebo v Bratislave či Košiciach si môžete ísť spolu pozrieť hokej našej reprezentácie.

 

Introvertný milovník písaných príbehov

Alebo jednoducho vášnivý čitateľ, knihomol..každý deň hlava sklonená nad inou knižkou. Lenže pri takých býva problém, že už prečítali asi všetko na svete. Čiže vymyslieť pre nich niečo nové a zaujímavé býva ťažším orieškom. Preto odporúčam hodiť očkom na Knižný kompas. Krásny výber tam nájdeš, možno sa poinšpiruješ. 🙂

Elegantný pri každej príležitosti

Naozaj ste si mysleli, že nespomeniem manžetové gombíky? Ale veď to je taký skvelý darček! 🙂 A toľko ľudí ho stále nepozná, až je to fascinujúce 🙂 A pritom sú na scéne už od 16teho storočia. Spopularizovali sa samozrejme trošku neskôr a samozrejme nikým iným ako Francúzmi za vlády Louisa XIV. #somzamudroval

Strieborné, iniciálkové alebo prudko romantické. Skôr či neskôr príde príležitosť kedy po nich siahne aj najväčší odporca elegancie. No a prečo? Jednoducho preto, že to vyzerá fantasticky. Taká maličkosť a aký štýl dodá, neuveriteľné. Tak šup šup vyberať, aby sa stihlo dodať do Vianoc.

Prajem všetkým krásne Vianoce, užite si ich v kľude a v zdraví = neprepapajte sa moc 🙂

Váš Emil.

 

Tento článok je uverejnený v ketagórii : Emil radí.

Pridaj komentár

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.