Svadobná výstava s láskou k prírode

svadobna vystava trnava zerowaste

Kde je tá línia medzi krásou a biznisom v svadbe?

Dá sa robiť svadobný biznis zodpovedne pokiaľ predajci častokrát hrajú na city vystresovanej neveste?

Vedeli ste, že jedna bežná svadba vyprodukuje niekoľko stoviek kilogramov odpadu?

Je to síce jeden krát za život..nechcem nikomu kaziť radosť ani ideály, o toto tu fakt nejde..ale ročne sa na Slovensku zorganizujú tisíce svadieb. A každý pár ten deň chce pochopiteľne tento stráviť čo najkrajšie a najzapamätateľnejšie. No za akú cenu?

Dávať slová svadba a odpad do 1 vety môže byť samovražedné, no som ochotná ten risk vziať na seba 🙂 Pretože verím, že to má zmysel a treba o tom hovoriť.

Svadba nemá byť len biznis, ale radosť. Na oboch stranách pomyselnej barikády predávajúci vs konzument. Pretože aj pri tom najkrajšom dni častokrát skĺzneme do zhonu, zliav, očakávaní a nervov. Nová kolekcia, nový strih, krajšie doplnky, iné farby..čo chceme my, čo chce rodina, čo sa patrí a čo nie.

Preto bude 18.1. v Trnave malá svadobná výstava. Kde spolu spomalíme. So zodpovednými a lokálnymi výrobcami, ktorí to robia so srdcom a dávajú svadobnému dňu naozaj radosť a zmysel. Ukázať, že sa to dá aj inak. Bez rýchlych zliav a kolekcií, lacných doplnkov z ďalekých krajín.
Z každej „oblasti“ svadby tu nás nájdeš 1 dodávateľa. Slovenského, poctivého a navyše takého, ktorému záleží na životnom prostredí. Stretneš fantastických ľudí, ktorí milujú svoju prácu a ktorí do svadobného biznisu pridávajú neuveriteľnú hodnotu a srdce. 

Spomaľ spolu s nami pri plánovaní. Precíť ten moment, nádych, výdych. Začni si to užívať. Budeš sa vydávať. 
Poď s nami nabrať inšpiráciu, nalaď sa na príjemnú atmosféru – naplánuj si s nami svoju jedinečnú handmade svadbu.
Z každej „oblasti“ svadby u nás nájdeš 1 dodávateľa. Slovenského, poctivého a navyše takého, ktorému záleží na životnom prostredí. Stretneš fantastických ľudí, ktorí milujú svoju prácu a ktorí do svadobného biznisu pridávajú neuveriteľnú hodnotu a srdce. A budeme aj vyrábať.

 

Čo a kto ťa v túto kúzelnú sobotu čaká?

 

 • Spoznáš skvelú eventovú sálu Victoria Trnava – prvú v Trnave v ktorej môžeme osláviť krásne a výnimočne dni našich životov. Victoria tím si pre Teba pripravil skvelé prekvapenie – sleduj program.
 •  Svadobné šaty aké inde nenájdeš. Všetky modely spája hlavná línia, a tou je použitý prírodný certifikovaný materiál: bio a mierumilovný hodváb, čipky z bio bavlny, taktiež satén z bambusového vlákna, ktorým sú šaty podšité..úžasné že? Yoora studio
 •  Do nevestiných rúk patrí kytica. Očarí ťa kytica lúčnych, sezónnych kvetov od Černuška – potulné prírodné kvetinárstvo s ohľadom na tradíciu a lásku k prírode.
 •  Požičiavanie je nové nakupovanie – čo platí aj pre svadobčanov. Netreba si kupovať hneď nové kúsky, ktoré nám ostanú navždy v skriny – baby zo Šumné ti na svadbu požičajú krásne dizajnérske obleky či šaty v ktorých vyniknú družičky i svadobné mamky.
 •  Svadba blízko prírody – to je Natur Svadba – nie je to len výzdoba, ale i detaily, tlačoviny, pozvánky, značenia..dokonca i pierka z prírodných materiálov, ktoré si budeš môcť spolu s babami z Natur svadba vyrobiť priamo na výstave,
 •  Krásnu výstavu nám prinesie Svadeko krásnu svadobnú stenu, požičia inventár, vyzdobí deň svadobný. A všetko ti to s radosťou predvedie milá nevesta.
 •  Torta a candy bar? Dreamcakescaffe
vegánske prevedenie ochutnáš s Vcakes
 •  Dobré slovenské a kvalitné vínko ti prinesie Hrčka&Benian Winer
 •  Svadobný tanec je dôležitá a krásna súčasť svadby. Preto si zatancujeme s Andrejkou zo Poďme spolu tancovať
 •  Do tanca ti zahrá Peter Letto a Svadobné husle
 • Ručne robené doplnky pre pánov i dámy z dreva ti prinesie • NaDrievku • a neskutočne precízne a dlhé hodiny piplané luxusné náušnice či opasky zo šujtášu a hotvábu ti predstaví Banshee šperky.
 • Celú akciu (i možno tvoju svadbu) nafotí šikovný Tomáš Ryšavý
 • Na evente nájdete taktiež skvelé vychytávky a darčeky pre svadobnčanov od:
Fi-Bee’s wraps – Voskové obaly

 

Ginger handmade

 

Mydlá Tamara

 

Handmade svadba
 •  Svoju handmade svadbu nám predstavii
Veronika z projektu Hravo &

 

Janka Reháková nám porozpráva o tom, ako sa “nezblázniť” zo svadobných príprav
 • Odnesieš si malú spomienku
SELFIEKUTIK.sk Fotokutik na Svadbu,Event,Oslavu
Čaká Ťa teda bohatý program a samozrejme aj milá TOMBOLA.
vstupné je naozaj symbolické: 2EUR 🙂

 

Prídite sa inšpirovať 🙂
Vidíme sa.

18.1.2020, Victoria Trnava
fb event:
https://www.facebook.com/events/516508065589414/

Pridaj komentár

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.